Zářijové novinky

S novým školním rokem jsme pro naše zákazníky připravili několik novinek, které věříme, že zpříjemní vaše návštěvy u nás – pro nákupy, sledování objednávek nebo třeba jen pro inspiraci.

  1. Webové stránky MimiMami.cz nyní běhají podstatně rychleji, díky investici do nové infrastruktury. Hledání toho správného kousku pro své ratolesti nebo pro sebe teď probíhá bez zbytečného čekání.
  2. Po roce jsme opět aktualizovali grafické zpracování a věříme, že k lepšimu. Budeme postupně ještě ladit, ale věříme, že nový design se vám bude zamlouvat.
  3. Zavedli jsme GoPay platební bránu, která je nejrozšířenější platební bránou na českém trhu. Kromě pohodlné platby kreditními nebo debetními kartami umožňuje také platbu přes elektronické bankovnictví nebo bankovní účet mnoha českých bank.

Již v průběhu roku jsme zavedli možnost doručení přes Zásilkovnu a objem zakázek přes tuto službu rapidně roste. Věříme tedy, že jsme na správné cestě a doufáme, že i tyto novinky přinesou zlepšení a lepší dojem z nákupu na MimiMami.cz.

Hezký den a start do nového školního roku !