Pokusili jsme se na této stránce shrnout otázky a odpovědi, které Vás mohou zajímat. Pokud jsme něco nepokryli, dejte nám vědět a rádi to napravíme…

Jak kvalitní je zboží v MimiMami.cz ?

Procesem rozhodování a obchodních jednání jsme procházeli poměrně dlouho a zejména u značky Mayoral (což je v současné době většina našeho sortimentu) jsme jednali přímo s výrobcem v továrně v Malaze. Mohli jsme se tak osobně přesvědčit o kvalitě procesů návrhů, výroby, logistiky a případných reklamací a s kvalitou jsme nadmíru spokojeni. Pokud můžeme soudit podle názoru našich ratolestí, tak ty si naše značky velice oblíbily nejen pro svůj šmrncovní design a vyhytávky, ale i pro komfort a kvalitu materiálů a zpracování. Nejlépe ale posoudíte sami… 🙂

Jaké zboží MimiMami.cz prodává ?

Prodáváme zásadně nové zboží od prověřených výrobců a dodavatelů. Zejména v případě výrobce Mayoral získáváme zboží aktuální kolekce přímo od výrobce z Malagy ve Španělsku. Nově jsme navázali spolupráci se značkou Didrickson, která se vyznačuje kvalitními materiály, severským vkusem a příjemnými cenami.

Máte zboží na skladě ? Kdy jej dostanu ?

Zboží na našich stránkách je v naprosté většině případů skladem u nás. To znamená, že zboží odesíláme většinou do druhého pracovního dne od přijetí objednávky (při platbě na dobírku), případně do druhého pracovního dne od přijetí platby (při platbou přes bankovní účet). Zpravidla se ale snažíme expedovat podle zvoleného druhu dopravy ještě ten stejný den.

V případě zájmu či nedostatečného množství na skladě jsme v případě Mayoralu a Didricksonu připraveni zajistit i doobjednávku přímo ze skladu výrobce (za předpokladu jejich dostupnosti).

Je možné zboží prohlédnout, případně vyzvednout osobně ?
Nacházíte-li se v okolní Mělníka, pak je možné zboží vidět v obchodě ELKA Fashion, Pražská 532/25, Mělník. Pokud Vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, využijte možnosti vrácení zboží zpět, případně výměny za jiné zboží. Naším cílem je Vaše spokojenost, návrat za dalším nákupem a pokud budete spokojení, tak třeba i doporučení Vašim známým a kamarádům…
Jak mám MimiMami.cz používat ?

Naše stránky jsme připravovali s jedním velkým cílem: zjednodušit a zpříjemnit prohlížení a nakupování Vám, našim zákaznicím a zákazíkům. Proto jsme se zaměřili na čistý design, jednoduché menu, přehledné a pohodlné vyhledávání a filtrování.

Můžete prohlížet podle kategorií, věku či výrobce. Vyhledávat můžete podle velikostí či barev výrobku. Snažili jsme se také každému zboží přiřadit “štítek”, který označuje povahu zboží – např. štítek “svetříky” zahrnuje svetry, mikiny, teplákovky, atd.. Všechny dostupné štítky naleznete v levém dolním rohu našich stránek.

Proces objednání jsme se snažili také zjednodušit. A pokud pro svou zásilku zvolíte zaslání Českou Poštou v ČR, na seznamu svých objednávek můžete také získat odkaz pro sledování Vaší zásilky.